MeDeutsch

 

İletişim

Pınarbaşı Mah. 705 Sokak No:18
Konyaaltı Antalya

medeutsch.de@gmail.com
+90 538 873 76 36

Menü

Bizi Takip Edin

FSP Hazırlık Gruplarımız

FSP Hazırlık Gruplarımızla hem alanında uzman Almanca öğretmenlerimiz ile sınavın dil bilgisi ve telaffuz kısmını en doğru şekilde öğretmeyi hedefliyor hem de halihazırda Almanya’da Approbation sahibi doktor kadromuzla tıbbi anlamda bilmeniz gerekenleri sınav simülasyonları ile en doğru şekilde sizlere öğretmeyi hedefliyoruz! 

FSP Hazırlık Grubu

  • Tıbbi dil kullanımı
  • Hedef: Uzman eğitmen kadromuz ile FSP sınavına hazırlanan doktorların bir yandan gramer (dil bilgisi) ve telaffuz kurallarını en uygun şekilde öğrenmelerine diğer yandan ana dili Almanca olan uzman doktor kadromuz ile sınavda karşılarına çıkması muhtemel vakalara en doğru şekilde hazırlanmalarına sınav simülasyonları ile katkıda bulunmak.
  • Kazanımlar: Bu grubu tamamlamış doktorlar; FSP sınavında karşılarına çıkabilecek vakaları, bu vakaların ayırıcı tanılarını, tedavilerini ve ileri tetkiklerini en doğru gramer ve telaffuz ile öğrenirler. Aynı zamanda sınavda karşılarına çıkacak tıbbi terminoloji ve hasta onamları gibi sınavın içeriğine dahil olan konular hakkında doğru bir şekilde eğitilirler.
  • Gereklilikler: B2 seviyesini tamamlamış olmak.
  • 8 haftalık yoğun ders programı. (96 UE)

8 - 12 Kişilik Online Özel

Ders Grupları

Ücretsiz Ders

Materyalleri

Sertifika Sınavlarına Odaklı

Eğitim

Alanında Uzman Eğitmen

Kadrosu